Jednym z najważniejszych dla nas efektów spotkań z klientami jest rozszerzenie zakresu usług o projekty WNĘTRZ. W ciągu ostatnich trzech lat zrealizowaliśmy już 52 kompleksowe projekty aranżacji wnętrz.
Na koniec, dopełnieniem każdego budynku, jest również jego otoczenie. Zadbaliśmy o to, byś mógł zaprojektować z nami również ogród. Nieocenionego wsparcia w tym zakresie udziela nam pracownia projektowa ZOEN.

 

52

Nasze doświadczenie możemy wyrazić również wymiernie. Do dzisiaj, wg naszych projektów, powstało lub jest w trakcie realizacji ponad 1500 budynków. Absolutnie każdy jeden z nich jest niepowtarzalny, zaprojektowany indywidualnie. Wśród tych realizacji są budynki bardzo nowoczesne, ale też tradycyjne. Zarówno małe jak i bardzo duże. W dodatku z każdym z nich wiąże się inna historia oraz inny zestaw potrzeb. A także to co dla nas najważniejsze – dzięki naszej pracy mamy okazję poznawać fantastycznych ludzi. To naprawdę nakręca do działania.

 

1500

Dzięki zaufaniu okazanemu przez Was możemy się stale rozwijać. Nasz zespół liczy już 27 osób. Wśród nas są architekci, inżynierowie, kosztorysanci, konstruktorzy. Taki zespół to wielki potencjał wiedzy. Możesz z niej skorzystać na każdym etapie realizacji swoich marzeń. Czy będzie to nowy dom, siedziba firmy lub garaż – realizując swoje plany przekonasz się jak wiele decyzji trzeba po drodze podjąć. Doradzimy Ci już na etapie zakupu idealnej działki. Dlatego, że projektowanie budynku zaczyna się od miejsca. To własnie z tą myślą powstała ANTA NIERUCHOMOŚCI.

 

27

ANTA to w starożytnych greckich świątyniach element ścian otaczających NAOS – nawy, w których umieszczano posąg bóstwa. ANTA ARCHITEKCI to pracownia, w której od 2003 roku powstają projekty przeróżnych budynków. Domy jednorodzinne i wielorodzinne, budynki biurowe i produkcyjne, obiekty sakralne. To są nasze NAOS, w których centrum zawsze są konkretni ludzie. To dla Was projektujemy.

 

2003
Daniel Cieślik
Właściciel Pracowni
Dyplom Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej uzyskał w roku 2001. W tym samym roku otrzymał również międzynarodowy dyplom Royal Institute of British Architects (RIBA). Od początku pracy zawodowej członek częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP).
logo.png