Realizacja nowego biurowca

2017-04-10

W Częstochowie, przy ulicy Racławickiej trwają intensywne prace przy realizacji nowego biurowca. To już kolejny projekt realizowany w ramach współpracy z tym Inwestorem. Pierwsze biurowce zrealizowane w ramach naszej współpracy to duży przełom w naszej pracowni. Tym bardziej cieszy nas możliwość projektowania nowych budynków.

Zobacz więcej na temat tego projektu TUTAJ,

ANTA Architekci - Generalny Wykonawca

2017-05-14

Nasza pracownia opracowała projekt przebudowy domu w miejscowości Nowa Rybna. Prace projektowe w przypadku przebudowy to bardzo ciekawe wyzwanie. Tym bardziej cieszy nas, że Inwestorzy postanowili powierzyć nam również zadanie realizacji tego projektu. W najbliższych dniach rozpoczynamy więc budowę wg naszego projektu w roli Generalnego Wykonawcy. Dziękujemy Inwestorom za okazane zaufanie. 

Zobacz więcej na temat tego projektu TUTAJ,

Budżet nie musi być ograniczeniem

2017-03-15

Dobiega końca budowa domu jednorodzinnego w Aleksandrii. To przykład domu, gdzie nieduży budżet nie stanął na przeszkodzie w realizacji planów Inwestorów. Dom ma powierzchnię 100 m2 i jest zaprojektowany dokładnie wg potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Całkowity kosz realizacji odpowiada zakupowi i wykończeniu wygodnego mieszkania w blokach. Jednocześnie udało się nie rezygnować z nieszablonowego podejścia do architektury.

Zobacz więcej na temat tego projektu TUTAJ,

logo.png