60029069_359632161324871_756770752487122

PRACOWNIA

 

ANTA ARCHITEKCI to autorska pracownia projektowa. Od początku działalności, czyli od 2003 roku, tworzymy projekty indywidualne. Projektujemy różne obiekty, a im zadanie trudniejsze tym lepiej. Podporządkowanie bryły funkcji, warunki na działce, zapisy w planach zagospodarowania, to wszystko czynniki, które wpływają na stopień skomplikowania projektu. Dla nas jednak zawsze drogowskazem są słowa Goethego: „W ograniczeniu dopiero znać mistrza”.

Tworzymy własny styl. Każdy projekt, począwszy od domu jednorodzinnego, poprzez biurowce, po przebudowy gotowych budynków, ma w sobie jego pierwiastek. Mimo, że w naszej pracy podążamy z duchem czasu to lubimy też zajrzeć do przeszłości, szczególnie tej dobrej. To po prostu ponadczasowe.

Oczywiście… Wykonujemy projekty budowlano-wykonawcze wielobranżowe, ze wszystkimi formalnościami.

Oczywiście… Przygotowujemy kosztorysy inwestorskie, a także, jako główny wykonawca, prowadzimy budowy w imieniu Inwestorów.

Oczywiście… Zespół tworzą wykwalifikowani ludzie, bo to przecież bardzo odpowiedzialna praca. Pracownię współtworzy już kilkadziesiąt  osób zaangażowanych w realizacje poszczególnych projektów.

Oczywiście… Architektura to nasza pasja. Była nią niemal od zawsze, od roku 1994, czyli od decyzji o podjęciu studiów na wydziale architektury i od pierwszego kursu rysunku odręcznego.

To wszystko jest oczywiste, bo szanujemy naszych Klientów i cenimy ich czas. Chcemy, żeby Klienci mogli zaangażować swoje siły we wspólną pracę koncepcyjną, aktywnie realizując swoje marzenia. Jednocześnie nie chcemy by tracili czas na stanie w kolejkach po wnioski, warunki i mapki. Dzięki tym wszystkim oczywistościom zrealizowaliśmy już ponad tysiąc projektów w całej Polsce. Zdobyliśmy też zaufanie Inwestorów z Walii, Austrii i Włoch.

1a.jpg

DANIEL CIEŚLIK

 

Założyciel pracowni, główny architekt.

Dyplom Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej uzyskał w 2001 roku. W tym samym roku otrzymał również międzynarodowy dyplom Royal Institute of British Architects (RIBA).

Od początku pracy zawodowej członek częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP).

Współtwórca konkursu Młodzi w Architekturze organizowany przez częstochowski oddział SARP w latach 2006-2010